Rewia Filmowa

Rewia filmowa


Już 19 września zapraszamy Państwa na kolejny Weekend ze sztuką. Tym razem zabierzemy Państwa do Teatru Sabat – jedynego w Polsce teatru rewiowego, założonego przez Małgorzatę Potocką. Jest to jedyny w Polsce teatr rewiowy, który został stworzony w 2001 roku w zdewastowanym Teatrze Kameralnym w Warszawie. Wystrój wnętrz nawiązuje do niezapomnianego okresu La Belle Epoque. Przy inauguracji towarzyszyła wybitna i pamiętna aktorka Hanka Bielicka.

Sama założycielka – Małgorzata Potocka występowała przez wiele lat z grupa baletową Sabat na scenach Europy i Świata. Została odznaczona m.in. Złotym Krzyżem Zasługi za propagowanie polskiej kultury w świecie. Jej wychowanki tańczą na scenach najsłynniejszych kabaretów paryskich m.in. “Moulin Rouge”, czy “Lido”. Małgorzata Potocka jest tancerką wyjątkową, połączyła kobiecość z niezwykłym temperamentem i ekspresją.

19 września w Teatrze Sabat odbędzie się „Rewia Filmowa”, podczas której usłyszymy wspaniałe utwory muzyki filmowej począwszy od utworów z filmów kultowych, filmów nagradzanych Oskarami oraz filmów najnowszych. Usłyszymy przeboje między innymi z „Przeminęło z wiatrem”, „Doktor Żywago”, „Nine”, „All that jazz”, „Bohemian rapsody”, „Narodziny gwiazdy” czy „Zimna wojna”. Wszystko w nowych aranżacjach muzycznych, specjalnej oprawie multimedialnej i współczesnej choreografii stworzonej przez Małgorzatę Potocką i Joannę Teślę, w wykonaniu znakomitych wokalistów oraz pięknych tancerek i wspaniałych tancerzy słynnego baletu Sabat.


Terminy wyjazdu


19.09.2020r.

Cena zawiera:


  • PRZEJAZD AUTOKAREM/BUSEM
  • BILET WSTĘPU
  • KOLACJĘ W TEATRZE SABAT (LAMPKA WINA MUSUJĄCEGO NA POWITANIE, DESKA SERÓW I WĘDLIN, OWOCE, SAŁATKI, PIECZYWO, DANIE GŁÓWNE: RYBA LUB MIĘSO W SOSIE; MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA DANIA WEGETARIAŃSKIEGO)
  • UBEZPIECZENIE NNW
  • 50 zł + 240 zł za bilet* zł
  • Zarezerwuj

* – cena przy minimum 20 uczestnikach
** – istnieje możliwość uruchomienia połączenia antenowego w odległości do 30 km, jeśli zgłosi się z danej miejscowości minimum 5 uczestników

Miejsce wyjazdu: Łódź, Koluszki, Brzeziny**